Az októberi bolshevik forradalom 105. évfordulója közeleg [1917. november 7.], idén március 30-án pedig 10 éves lett a War Thunder* ezért idén is jönnek a megszokott leárazások.
*A játék Oroszországban 2011. október 24-én indult, 2012. március 30-tól lehetett korlátozottan regisztrálni, az első hivatalos (egyébként 4.) “nagy” frissítés 2012. november 9-én volt (csak kisebb bugfix-eket tartalmazott), Európában és a világ többi táján pedig 2013. január 28-tól lehetett bárkinek szabadon játszani.]
Félarás leárazások a játékban október 31. és november 7. (12:00) között!
- 50% leárazás 90 és 365 prémium fiókokra,
- 50% leárazás modulokra, back-up-ra és talizmánra.
- 50% leárazás minden Silver Lion-ért, illetve Golden Eagle-ért elérhető járműre:
- (A squadron járműveknek, és a 2.17-es frissítés után érkezetteknek semmilye nincs leárazva.)
Bolti leárazások
November 7. és november 14. (12 óra) között a gaijin store-on is lesznek leárazások bizonyos csomagokra, amikről információt csak november 7-én fog közölni a gaijin.
50% leárazás az bolti járműcsomagokra. Kivételt képeznek a 2.17 után beérkezett járművek, a kis-tier “kezdő csomagok” és a Z-17 és Kamov Ka-50-en kívül az összes helicopter.
Korlátozott számban az alábbi járművek is megvásárolhatóak a boltból:
Mission score event
Az IS-2-nél kipróbált és azóta erre rátért csatákban gyűjtött mission score (csata pontszám) rendszert újra elővette a gaijin, ezúttal pedig két párhuzamosan futó event-et is kapunk, egyikben régi egyedi premium járművek a másikból pedig a Sturmtiger szerezhető meg.
Régi járművek
Csak simán pontokat kell gyűjteni csatákban október 31. és november 14. (12:00) között, és adott pontszámok elérésekor véletlenszerűen ad egy járművet az adott listából. (Tehát nem a lista sorrendjében kapjuk meg őket és nem kuponban, hanem azonnal aktiválja.)
- 5,000 pont
- 25,000 pont
- 50,000 pont
- 100,000 pont
- 200,000 pont
- 300,000 pont
- 400,000 pont
- 600,000 pont
- 800,000 pont
- 1,000,000 pont
Ha valaki már rendelkezett a listában szereplő járművekkel, és emiatt azok hamarabb elfogytak, mint a pontszámok szerzésével elérhető szintek, akkor 3 napnyi prémium fiók a helyette járó díj.
- A következő csaták érvényesek az eseményen:
- Légi AB, RB, SB
- Földi AB, RB, SB
- Tengeri AB, RB
Az egymillió ticket leosztva:

Sturmtiger
Ez jobban hasonlít az IS-2 event-re. Két naponta kell (a korábbi 25,000 helyett) 35,000 pontot szerezni, ezt páros napi váltásonként megismételni 6 alkalommal (7-ből) október 31. és november 14. (12:00) között.

- A következő csaták érvényesek az eseményen:
- Földi AB, RB, SB
A 35,000 ticket leosztva:

Információk
- Csak a Tier III vagy annál nagyobb járművek, illetve azon event járművek számítanak, amelyek adatkártyáján az fel van tüntetve.
- A reset(új nap) délben (12:00-kor) van.
- A haladás az Achievements fülön követhető.
- A Sturmtiger-es event-en a kétnapi csillagok 999 aranyért is megvásárolhatóak.
Kifejleszthető a Maus
Október 31 és november 7 (12 óra) között mindenki számára kifejleszthető és megvásárolható lesz a Maus, így akitől elvették volna (a lehetőséget a megszerzésére), most ‘kifarmolhatja’ magának. [Persze csak az, aki fejleszthet tier V-ös német járművet.]
(Elvileg, aki csak elkezdi a Maus fejlesztését, az az event lejárta után is tudja majd folytatni, tehát nem kell az egész 170.000 RP-t 3 nap alatt végigszenvedni.)
Versenyek
A versenyek november 7-töl november 14-ig lesznek, a szokásos jutalmak mellett újra nyílik lehetőség az E-100 megszerzésére az érvényes versenyek első helyét elérő játékosok számára.
Információk
- A 2.17 után érkezett járművekre semmilyen leárazás nem vonatkozik
- Ahol nem szerepel külön megjelölés ott az adott dátumnál a 12:00 értendő (bizonyos esemény/leárazás kezdete, vége például.)
Kategóriák:Hírek
2 replies »